🍪 Cerez Kurallarımız !

Çerezleri size daha iyi bir hizmet sunabilmek ve belirli işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlamak için kullanıyoruz.
Gizlilik ve çerez Politikası

Hakkımızda

Müze ve Örenyerlerinde Bilet ve Bilet Ürünlerinin; Tasarımı, Geliştirilmesi ve Satış Kanallarının Yönetimi İhalesi kapsamında 2022 yılı içerisinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektörlerinden bir tanesi olan turizm sektöründe kültürel değerlerin korunması esasına dayanarak ulusal ve uluslararası düzeyde öncü tanıtma organizasyonlarında SICPA Türkiye olarak gururla sorumluluğunu taşıdığımız müze ve örenyeri bilet ve bilet ürünleri ve her biri kültürel mirasımızın önemli bir parçası olan müzelerimiz ile varlık gösterildi.

2019 yılından bu yana pazarlama tanıtım ve satış aktivasyonları kapsamında birçok organizasyona sponsorluk desteği vererek müzeler, örenyerleri, bilet ve bilet ürünlerinin etkin bir şekilde tanıtımı yapıldı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde açık hava tanıtım panolarında gösterilen çok dilli videolar ile müze, örenyeri ve MuseumPass tanıtım ve yönlendirmeleriyle birlikte ihale kapsamında iş birliktelikleri ve ziyaretçi sayılarının arttırılması için çalışmalarımız devam etmektedir.

Dünya ile birlikte içinde bulunduğumuz pandemi ortamına hızlı bir şekilde uyum sağlayarak dijital mecra ve uygulamaların kullanımında artış gösterildi. Modern satış ve iletişim tekniklerini geliştirmek amacıyla Türkiye’nin Müzeleri ve Müzelerin Sesi uygulamaları ile kullanıcılar için hızlı ve temassız müze deneyimi sunduk. Saha ekibi için verilen eğitimler ile müzelerde iletişimin gişelerden başladığı inancında verilen eğitimler ile saha ekibinin çalıştıkları kurumlar olan müze işlevlerini daha iyi anlamaları sağlandı. Bu sayede ziyaretçiye doğru iletişim ve yönlendirme yapılarak müze deneyimini en üst seviyeye çıkarmak hedeflendi.