🍪 Cerez Kurallarımız !

Çerezleri size daha iyi bir hizmet sunabilmek ve belirli işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlamak için kullanıyoruz.
Gizlilik ve çerez Politikası

Hakkımızda

Müze ve Örenyerlerinde Bilet ve Bilet Ürünlerinin; Tasarımı, Geliştirilmesi ve Satış Kanallarının Yönetimi İhalesi kapsamında 2022 yılı içerisinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektörlerinden bir tanesi olan turizm sektöründe kültürel değerlerin korunması esasına dayanarak ulusal ve uluslararası düzeyde öncü tanıtma organizasyonlarında SICPA Türkiye olarak gururla sorumluluğunu taşıdığımız müze ve örenyeri bilet ve bilet ürünleri ve her biri kültürel mirasımızın önemli bir parçası olan müzelerimiz ile varlık gösterildi.,

Proje Detayı

Müze ve ören yerleriyle ilgili bilgi akışını hızlandırmak amacıyla iş ortaklarımızla güçlü gişe dışı iletişim ve ilişkiler kurduk. Aldığımız önlemler sayesinde acentelerle olan toplam etkileşimimiz zamanla arttı. Türkiyede her köşesinde bulunan kültürel miraslarımız, geçmişle kurduğumuz bağları güçlendirmekte ve toplumsal hafızamızı tazeleyerek geleceği aydınlatmaktadır.

Her biri ayrı bir dünya mirası olan Türkiyenin kültürel zenginlikleri, çevresindeki tarihî mirası benimseyen, koruyan ve değerli gören bireylerin sayısının artmasıyla birlikte arkeoloji ve müzecilik alanındaki durumu iyileştirecek, geliştirecek ve dönüştürecektir.

MüzeKart Tasarımları