Sicpa Turkey Hakkında

İsviçre’nin köklü gruplarından Sicpa Holding ve Türkiye’nin önde gelen gruplarından Kibar Holding’in ortak girişimiyle 2007 yılında kurulan firmamız, 2016 Mart ayında tamamıyla Sicpa Holding'e bağlanmış, Marka Güvenliği ve Ürün İzleme-Takip Sistemleri konusunda yüksek teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Sicpa Turkey Ürün Güvenliği San. ve Tic. A. Ş. çağımızda büyük önem taşıyan marka ve ürün güvenliği konusunda tedarik zincirinde ürünlerin izlenmesi, sahte-gerçek ürün ayrıştırılması konularında ihtiyaca ve duruma özel çözümler geliştirerek, kayıt dışı, sahte ve kaçak ürünlerin önlenmesine olanak veren teknolojik hizmet ve çözüm paketleri sunmaktadır.

tr-products
Çözümlerimiz

SICPA tarafından geliştirilmiş ve tasarlanmış güvenlik teknolojileri, özel güvenlikli mürekkep uygulamaları, donanım ve yazılımları birleştiren Ürün İzleme ve Takip sistemi kullanılmakta, Sistem Tedarik ve Montajı,  Sistem Yönetimi ve İşletilmesi,  Teknik Servis ve Garanti Hizmetleri’nin tümü bir bütün olarak sağlanmaktadır.

Sicpa Holding Hakkında

1927'de İsviçre’de kurulan Sicpa Grubu, güvenlik mürekkepleri (banknot ve değerli evrak güvenliği) ve entegre ürün güvenliği çözümleri olmak üzere iki ana sektörde önde gelen bir tedarikçi konumunda faaliyet göstermektedir. 5 kıtada birçok ülkede Sicpa Grubu’nun ürünleri kullanılmaktadır.

banknotes2
Banknot ve Değerli Evrak Güvenliği

İlk kez kullanıldığı 1950 yılından bu yana 100’den fazla ülke para biriminin banknotlarında ve çok çeşitli sayıda kıymetli evrak, bilet, çek, pasaport, kimlik gibi değerli dökümanlar üzerinde kullanılan güvenlik mürekkepleri SICPA ürünüdür.

prod-groups
validator
Ürün Güvenliği

Sahte ürünlerin artması ile birlikte marka aşınımına karşı marka sahiplerinin korunma ihtiyaçları da hızla artmaktadır. Sicpa, Ürün ve Marka koruma sistemleri ile marka sahiplerinin yatırımlarının korunması amacıyla sahteciliğe karşı entegre çözümler sunmaktadır.
Son yıllarda en büyük sorunlardan biri haline gelen kayıt dışı ve sahte ürünler nedeniyle, vergi gelirlerinin korunması amacıyla tedarik zincirlerini ve ürünleri izleyen ve denetleyen güvenilir ve entegre Ürün İzleme ve Takip Sistemleri çözümleri sunulmaktadır.